Tekstas

Istorija

Laikydamiesi savo tradicijų gyvūnų maisto pramonėje dirbame jau daugiau nei šimtmetį ir esame tam visiškai atsidavę. Hübers šeimos gamykla buvo pastatyta Šiaurės Reine-Vestfalijoje dar 1902 metais. Nuo to laiko verslas taip išsiplėtė, kad aplink Reiną atsirado kelios didžiulės gyvūnų maisto gamyklos.  Tokia verslo pradžia tapo sėkmingos ateities pamatu.  Ankstyvajame dešimtame dešimtmetyje, Alwin Hübers įkūrė gyvūnų maisto srityje besispecializuojančią bendrovę „IPH Group”. Verslas buvo sėkmingas, o visa produkcija tobulai atitiko gyvūnų poreikius. 1993 m. buvo pradėtas gaminti prekinio ženklo  „Best Choise” maistas. Tai pirmasis Europoje sukurtas aukščiausios kokybės ėdalas šunims, kurį dar ir dabar pardavinėjame 55 viso pasaulio šalyse. Jau tuomet mūsų šūkis buvo – aukščiausios kokybės gaminiai. Tai teiginys, kuriuo praktikoje vadovaujamės iki šių dienų. Pavadinimas „Dr. Clauder“  yra kilęs iš mitybos specialisto Dr. Heinz Clauder pavardės. 1957 m. įkūręs savo bendrovę „Dr. Clauder Pet Specialties” Dr. Clauder buvo pirmasis pasiūlęs įvairiems gyvūnų gyvenimo etapams  pritaikytus gaminius. 1998 m. bendrovė „Dr.Clauder Pet Specialties” prisijungė prie „IPH Group” ir toliau sėkmingai vykdė savo veiklą.  Nuo tada mūsų specialistai galėjo dalintis savo profesine patirtimi ir kompetencija kartu vienoje vietoje,  o verslas ir toliau plėtėsi. 2006 m. Alwin Hübers perdavė verslą savo sūnui Malte Hübers ir bendrovės akcininkui Alexander Gerards. Galiausiai, 2010 m. abi įmonės susijungė ir pasivadino „Dr.Clauder Solutions for pets“. Didžiuojamės savo pasiekimais ir su nekantrumu laukiame naujų pasiekimų ateityje. Bendrovės įkūrėjų Dr. Heinz Clauder ir Alwin Hübers aistra gyvūnams yra varomoji mūsų bendrovės jėga.  Tęsti šį verslą remiantis įkūrėjų tradicijomis yra mūsų įsipareigojimas. Padedami savo darbuotojų ir klientų nekantriai to laukiame ir siekiame!

Filosofija

Kadangi mūsų bendrovė yra šeimos verslas, mes vadovaujamės moralinėmis vertybėmis, pasitikėjimu ir pagarba.  Nors esame orientuoti į ilgalaikį augimą, vertybės yra esminis pagrindas bendrovei valdyti ir tvarių bei nuoseklių tikslų siekti.  Didžiuojamės tuo, kad sugebame išlaikyti pusiausvyrą tarp konkurencinio pajėgumo tarptautiniu mastu ir istorijos, kuriai esame atsidavę.  Žvelgdami į praeitį, galime planuoti ateitį. Mums visada buvo svarbi atsakomybė, tiek prieš žmones, tiek prieš gyvūnus. Vadovaujamės ilgalaikėmis tradicijomis, kad galėtume pasiūlyti tik pačios aukščiausios kokybės gaminius.  Dėl šios priežasties klientai mumis besąlygiškai pasitiki. Pasitikėjimas yra kertinis mūsų bendrovės akmuo. Mumis pasitiki, todėl esame pasaulinėje rinkoje dabar ir siūlydami geriausius savo gaminius būsime čia ir ateityje.  

Produkcija

„Dr.Clauder“ gamindami aukščiausios kokybės maistą, papildus, kailio priežiūros gaminius gyvūnams naudoja tik naujausias gamybos technologijas. Tik tokiu būdu žaliavos, kurios yra aukščiausios kokybės ir lengvai patikrinamos kilmės, gamybos proceso metu yra išsaugomos.  „Dr.Clauder“ gaminiai gaminami tik Vokietijoje. Tai, kad gamyba ir išskirstymo/platinimo paslaugos teikiamos vienoje vietoje laikome strateginiu privalumu. Tokiu būdu galime griežtai prižiūrėti visą vykdomą veiklą laikydamiesi savo vertybių.  Mūsų tikslas yra griežtai numatyta ir nuolatos optimizuojama strategija visose susijusiose veiklos srityse. Vykdome pačius griežčiausius, tiek vidinius, tiek išorinius, kitų įmonių, atliekamus kokybės patikrinimus. Viskas iš vienų rankų, viskas vienoje įmonėje – tai didelis konkurencinis mūsų pranašumas. Mūsų tyrimų ir plėtros skyriaus specialistai bendradarbiaudami su partneriais nuolatos domisi naujausiomis mokslinėmis mūsų srities naujienomis. Kiekvienais metais į tai investuojame didžiules sumas. Galime užtikrinti, kad visada būsime lankstūs ir išmanysime visas naujoves. Bendradarbiavimas su mitybos ekspertais ir kitais konsultantais leidžia mums užtikrinti aukščiausių standartų laikymąsi.